U Železného vlka

Popis

Bar s přiléhající opravnou motorek v Docích. Pracuje část vlkodlačí smečky. Slouží jednak pro zlepšení Stínu ale i jako základna smečky.

Bar tvoří z převážné části nálevna. Velká místnost kde je přímo naproti dveřím typický bar s policemi s vystaveným alkoholem. Před barem je řada 6-ti barových stoliček. Na levé straně baru je kulečníkový stůl, šipky a jukebox. Napravo pak pětice stolků.
Nad Barem je byt 2+1 a kancelář, kterou si Bella prosadila. K baru přiléhá garáž, kde Frank seřizuje motorky zákazníků. V bytě střídavě přebývá Chuck, nebo Frank, podle toho který zrovna hlídá zřídlo zloby ve Washingtonově čtvrti.
Nade dveře baru bylo nedávno přiděláno velké zrcadlo. Na popud Chucka o vyšším zabezpečení ho tam nechal umístit Frank poté, co viděl že Abrams v baru nepřátele hledal pomocí zrcátka. Smečka si sice není jistá kdo a jak se tak odhalí a zda vůbec, ale nač riskovat. Zrcadlo visí skosené mezi zdí a stropem a díky němu vidí barman každého kdo jen nahlédne do baru hned v zrcadle. Host si ho může všimnou leda až se otočí někdy od poloviny nálevny.

Zaměstanci:

Jméno Práce
Chuck Butler Vyhazovač a příležitostná obsluha
Frank Fox Spolumajitel, údržbář motorek zákazníků a občasný barman
Beatrix Krasiky Spolumajitelka a barmanka

Nadpřirozeno

V jinak šedivém Stínu Doků září bar jako maják – očividně je to jedno z mála pozitivně naladěných míst v celých Docích. Ochomýtají se kolem něj a v něm duchové tepla, štěstí, alkoholu a sem tam i duch chtíče.

Mechanické efekty

  • Sleva 1 exp na náku nebo zvyšování meritu Kontakty (rozumné kontakty)
  • +1 na svádění přiopilých zákazníků/zákaznic.

U Železného vlka

Stíny betonové džungle khardix khardix