Stráží-teplo

Ochranitelský duch ohně

Description:

Sloup ohně vysoký asi 1,5m o šířce sudu na dešťovou vodu. Vydává příjemné teplo, pokud se ho ovšem nedotknete.

Po zesílení již vypadá Stráží teplo jako humanoidní postava z ohně s naznačenými rysy v obličeji.
V matérii má pak podobu anděla.

Strážího zastřelil Frank, který sám jen tak tak vyváznul životem. Strážího esenci pozřeli ostatní duchové.

Bio:

Vzniklý z emocí bezdomovců, toužících se ohřát. Postupně nabíral síly, jak se přicházelo ohřívat více a více bezdomovců. Nakonec ji bylo tolik, že jeho přisluhovači začali bezdomovce posedávat a sám stráží si chodil do matérie, aby byl jimi uctíván.

Jeho činy tak přinutili část smečky zasáhnout, zbavit ho zřídla, vnést do jeho řad zmatek a vyhnat duchy z posednutých. Stráží se chvíli přetahoval se smečkou o zřídlo, které se mu nakonec podařilo ukrást po bitvě s Azlu. Zapálil Chuckův sklad a prchnul i se zřídlem, které cestou zahodil a sám ještě urazil kus cesty, než se zřejmě dobrovolně rozložil aby se obrodil u zřídla.

Tento záměr nakonec uskutečnil. V kanálech znovu začal budovat svůj kult, ale náhodou ho tam objevil James. Stráží ho ošklivě popálit a nechal odplazit se zpátky s varováním. Smečka si rychle opatřila hasičské auto a vtrhla do stok. Nepřipraveni na plný střet si odnesli početná zranění a málem přišli o Franka. Ten Strážího zastřelil, ale než dozněli výstřely byl smeten odvetnou palbou ohnivých koulí. Chuck, Agnes a Antony se rychle vypořádali s chaosem a pobili zbytek kultu. Ostatní duchové ohně Strážího pozřeli a rozutekli se po okolním Stínu.

Stav: Zastřelen

Stráží-teplo

Stíny betonové džungle khardix khardix