James Boone

Mistr Meče (Cahalith Blood Talon)

Description:

James je asi 186cm vysoký a relativně ramenatý muž. Jeho tělo zdobí několik různých zranění většinou jsou to jizvy, nejvýraznější z nich je jizva na levé ruce, kde mu v mládí prošel dlaní nůž. Další výrazné zranění je přeražený nos, který mu trčí malinko nalevo. Několik dalších jizev je na těle.
Obvykle chodí v černých pevných plátěných kalhotech s několika kapsami, u pasu nosí koženou kapsičku na drobné věci jako mobil peněženku a tak podobně. Tričko nosí malinko volnější ale ne moc občas i barevnější. Když je chladněji nebo deštivo nosí kožený kabát. Na levém prsteníčku nosí jednoduchý stříbrný prstýnek s několika vyrytými ornamenty.
Má šedé oči, tmavé a husté obočí lehce spojené nad nosem. Delší tmavě hnědé až černé vlasy má stažené do ohonu.
087217d076 58516015 o2

Bio:

Živí se jako učitel šermu (Langschwert) a před nedávnem začal učit i Krav Magu. Denně chodí kromě práce i trénovat, takže v práci a jejím okolí tráví asi 10 hodin, zbytek dne většinou trávil ve své kovárničce kde koval drobné upomínkové předměty, které prodává přes internet nebo na akcích firmy pro kterou vyučuje, a vyrábí meče.
Bydlí v pronajatém bytě v Historickém centru a nedaleko od bydliště i trénuje v tělocvičně, kde vyučuje. V Docích si pronajal dílnu, na kovářské práce.

Po prohlídce kanálů spolu s celou smečkou, mě při odjezdu napadla ještě jedna možná v budoucnu podstatná věc a proto jsem se ihned vrátil do kanálů a našel před chvílí námi zničená vajíčka Azlu, trochu si je očichal a zapamatoval, jak smrdí. Když už jsem byl dole, vzpomněl jsem si na podivný zával a šel jsem ho znovu prozkoumat, po zjištění, že se jím nebude dát prolézt, jsem se vrátil na povrch k autu. Dojel až za zával a spustil se pomocí navijáku do kanálu za závalem po krátkém průzkumu a krátké potyčce s jedním bezdomovcem, který si mě ve Vlkodlačí podobě vůbec nepamatuje (to je jako ta náměsíčnost?), jsem našel divné dveře, po jejich otevření jsem v místnosti uviděl jenom hustý kouř, ucítil hořící dřevo a zaslechl nějaké kroky. Velmi rychle mě napadlo, podle předchozího vyprávění smečky, že jsem narazil na zřídlo ohně. Bohužel hned po zavření dveří je jeden z divně vypadajících chlapíků prudce rozrazil, schytal jsem ránu do zad a než jsem se vzpamatoval, měl jsem jednoho na zádech a ten druhý mě nějakým způsobem celého zapálil, zvládl jsem jenom pár chabých pokusů se záměrem uhasit se, ale bohužel ani jeden se nepovedl, téměř okamžitě jsem upadl do bezvědomí. Když jsem se probudil, byl jsem velmi těžce popálený ve stínu a proti mně, podle popisu stál stráží teplo. Předal mi vzkaz, poté mi vypálil něco na čelo a já znovu upadl do bezvědomí. Další probuzení už bylo venku z kanálů, ležel jsem na ulici a můj oblíbený meč s tou dobrou pochvou byl v háji, když jsem došel k místu, kde jsem nechal auto, bylo taky pryč, to mě vážně už naštvalo. Okamžitě jsem vyrazil do baru za zbytkem smečky. Neměli zrovna radost z toho, jak jsem vypadal, ale aspoň jsem pro ně našel zřídlo (kupodivu mě Chuck ani neseřval, že jsem se tam tak toulal). Většina smečky se vydala do kanálů zabít srtrážího a já jsem zůstal v baru spolu s Beou. Po dlouhé době jsem si dal zase nějaký alkohol a hezky jsem si popovídal a nejvíc ze všeho mě hřál příslib pomoci při hledání mého auta. Po nějaké době se vrátila smečka s velmi těžce popáleným Frankem a se zřídlem a zprávou o smrti strážího. Potom tam ještě Chuck s Beou a Frankem něco řešili a Bea byla poté velmi rozladěná. Následně jsem dostal ještě od Chucka dovolení si načerpat jednu esenci kvůli budoucímu léčení.
Po dlouhém spánku, jsem vstal a na smluvenou dobu dorazil ke zřídlu vody, kde nás Agnes měla léčit. Půl hodiny si zameditovala (Mezitím jsem se zašel zeptat Bey, jestli mi pomůže s hledáním auta, vyrukovala na mě s tím, co jí za to nabídnu, nakonec chce v budoucnu nějakou drobnou protislužbu, což snad zvládnu, ale byl to zvláštní obrat), pak vyléčila Franka a následně mně vyléčila většinu zranění a sebrala všechnu esenci. Chuck se asi velmi nudil tak vyrazil pryč, po asi hodině se vrátil s mrtvolou a velmi krásným mečem. Okamžitě s Frankem vyrazili najít jeho stopu nebo co. Prvně jsem se k meči dostal a lehce jsem si ho prohlédnul a zkusil, jak se ovládá, potom jsem si vzpomněl, že jsem se chtěl domluvit s Agnes a tak jsem ho položil a šel za ní. Netvářila se vůbec nadšeně, že po ní zase chci obojek, ale nakonec řekla, že mi ho někdy v budoucnu udělá. Chtěl jsem se vrátit k meči a pořádně si prohlédnout usazení záštity a přinýtování hlavice, ale Bea mě už ani nenechala se k němu přiblížit (přišlo mi to jako by čekala, že jakmile ho zase vezmu do rukou tak se ji pokusím podříznout). Sourozenci Copperové odešli a Bea raději držela meč v ruce. Vrátili se Chuck s Frankem a nesli nějaké zprávy o tom, co zjistili, já po ujištění, že se nic hromadného už nechystá, ale že večer dostanu na hlídání celý bar a budu i obsluhovat jsem se vydal pěšky domů, po cestě jsem si koupil psí obojek. Když jsem potom volal Agnes, jestli bych se mohl zastavit s kostmi a obojkem odmítla to. (připadám si najednou jako by mě celá smečka z něčeho podezřívala) Zašel jsem si do kovárny a pustil se do kování nového meče aspoň trochu podobného tomu, co jsme tak blbě ztratil. Celý večer jsem kmital v baru, nic závažného se nestalo (zpětně si říkám, že bych tam možná měl raději pár útočících vlkodlaků, než být celý večer na ten bar sám).

James Boone

Stíny betonové džungle khardix Eonwe