Beatrix Krasiky

Elodoth vládce bouří

Description:

Bea je zrzka s temně zelenýma očima v neposedně se vlnících vlasech nosí jeden zapletený cop po straně. Bea je 175cm vysoká štíhlé postavy.Pokud je v práci nosí slušiví černý kostýmek s sukn černé barvy,který z duše nesnáší. Pokud je v baru nosívá černý korzet a džínovou minisukni a boty na vysokém podpadku.White wolf watching wolves 6002876 539 405

Když se seznámila s Frankem, pořídila si taky motorku značky Harley, na které však neumí moc dobře řídit a její fiasko s pokusem udělat dojem je dodnes terčem vtípků Franka a Chucka. Kromě něj vlastní také auto bentley. Pracuje jako soukromá advokátka a večer obsluhuje v baru U Železného vlka, kde se také stará o účetnictví.
Bea má ráda čermou barvu a nesnáší pastelové barvy.Vlastní štěně křížence vlčáka s vlkem jménem Medvěd.Bea bydlí v domě v New Havenu který je umístěn v historické části města.

Bio:

Jmenuji se Beatrix můj život byl v podstatě normální dobrá práce na okresním soudu. Měla jsem kočku jménem Padmé. Všechno je pryč. Musela jsem se odstěhovat za jistých malích změn.Stal se ze mě vlkodlak musela jsem se přestěhovat do jiného města a přišla jsem o svou Padmé a ke všemu jsem se musela přestěhovat ke smečce jiných vlkodlaků.

Bcce463fd7 52659540 o2

Beatrix přišla do města asi týden po Frankovi. Narazila na něj, když vycházel z budovy, kde se tehdy nacházelo zřídlo zloby. Poznala vlkodlaka a když Frank znovu zmizel ve vyhořelé stavbě, vydala se ho hledal svítíc si na cestu mobilem. Toho Frank využil a světlo ji svými dovednosti Pána železa neustále zhasínal a ve mě kolem ní se přesouval, aby zdůraznil že je tu pánem. On se jí představil jako “Chlapík zhasínající světla” ona jemu jako “královna Alžběta”.Nakonec se s Beou spřátelili, ač si Vládkyně bouře prosadila, aby se představil první. Když zjistila že v docích je Stín silně narušen a hrozí vznik mělčiny, rozhodli se pokusit o oživení čtvrti. Prvním krokem se stalo otevření baru motorkářského U železného vlka. Frank si prosadil většinoví podíl, ale Beatrix projekt z většiny financovala a většina výdělku tak šla jí jako splátka. Od koupení pozemku do otevření baru trvalo něco málo přes 14 dní, což ukázala jak rychle dokáže lidi uhánět vlkodlačí advokátka.
Během najímání personálu se přišel o práci ucházet další vlkodlak, který však nepoznal další vlkodlaky v Bee ani Frankovi. Frank si ho vychutnal v duelu za zhasínajících světel a Bea ho trefila lahví whiskey do hlavy při testu pozornosti. Její víra v jejich nového Rahu společníka dost ochladla.
Trojice, kde stále ještě Bea zápasila s Frankem o dominanci, se rozhodla získat totemového ducha a utvořit tak smečku. Jejich plány přerušily silné ozvěny ve Stínu. Když je začali sledovat, našli v univerzitě v sousedním Aplletownu nuzusula, člověka těsně před první proměnou. Studentka působí poněkud nepřítomným dojmem se s nimi moc nechtěla bavit, snahou o rozmluvu ji Bea spíše vyděsila a nakonec nuzusulka udělala díru do Opony a utekla z univerzity, kde se proměnila. Chuck držel duchy mimo matérii a Bea se s Frankem pohádala o dalším postupu, výsledkem byl neovladatelně rozzuřený Irraka, které Bea uklidnila s jeho drápy na svém krku. Štěne jim uteklo, ale Frank ochutnal jeho krev a byl schopný ho vysledovat.
Bea využila zmatku, který na univerzitě udělali a podala žalobu. Doufala že se jí povede štěně přimět k soukromému rozhovoru. Agnes, jak se štěně jmenovalo, si však vždy přivedla staršího bratra a ani Frank, který kontroloval její dům neměl moc úspěchů. Po 14 dnech od Irraky přišla varovná zpráva že nuzusul je i její brat. Chuck a Bea se vydali za Frankem a akorát aby Chuck pomohl Frankovi zničit ducha bolesti, který se pokusil Antonyho zabít.

Antony byl po svém setkání s duchem vstřícnější rozmluvě a poměrně rychle zapadl. Naopak jeho sestra se stále snažila od nich utéct. Když se ji ostatní snažili chytit a uklidnit, byli napadeni lovce, kterého potkali v baru. Ten se Agnes zastal v domnění že dívka je ohrožena bandou nahých šílenců. Chuck s Frankem ho zahnali, ale Agnes byla znovu pryč. Čtveřice se rozhodla, nechat Agnes být, aby si urovnala všechno v hlavě. Antony se zatím rozhodl přidat se k Frankově kmeni Pánů železa, a odjel s ním do Kanady, kde byla smečka které vedla Frankovu iniciaci. Když se za dva týdny vrátili, byla Agnes doma, poučena o vlkodlačí společnosti a členkou kmene Kostěných stínů. Smečka byla připravena svůj status oficiálně potvrdit.

Vstoupili do Stínu a vydali se hledat ducha, který by byl vhodný a ochotný být jejich totemem. Ze stínů vyšel duch v podobě vlka tvořeného stíny a vyzývavě si je prohlížel. Bea, znající prvotní jazyk, s ní začala jednat. Oznámil jí že už nějaký čas je pozoruje a je možná ochotný se k nim přidat, pokud splní jeho zkoušku. V té šlo o jeho chycení. Vlk začal prchat mezi stíny a smečka se rychle vydala za ním. Frank lov vedl, pro jeho stopařské schopnosti. Bea a Chuck, nejrychlejší ze smečky, se oddělili aby ducha nahnali do pasti. To se podařilo celkem nečekaně předčasně, když ho donutili běžet kolem baru. Z jeho oken ve stínu zářilo jasné světlo a duch do něj nedokázal vkročit. Lov byl u konce a smečka nalezla svého totema.
Vlk se přestavil jako Ten, který loví ve věčné temnotě. Dugar-Ur. Jeho zákazem bylo vstoupit do přímého světla, vždy se musel pohybovat alespoň v nějakém stínu. Smečka se nazvala Skrytí lovci, jako odkaz na jméno města, které vzali za své teritorium. Beatrix nakonec uznala za alfu Franka a smečka mohla prohlédnout své území pořádně ze Stínu, jak si Dugar přál. To vedlo mimo jiné k vyčlenění Asijské čtvrti, kterou hlídal příliš silný duch, který si je zde nepřál. A hlavně také k odhalení Azlu, pavoučích hostitelů, odvěkých nepřátel Uratha. Skrytí lovci začali rychle pátrat, cvičit a připravovat se na boj. Beatrix se mezitím rozhodla že spojí příjemné s užitečným. Aby mohla ovládat alfu, rozhodla se, že přitažlivého Franka svede. Příležitost ji k tomu sám alfa poskytnul, když ji navštívil aby s ní urovnal situaci kolem rebelantské Agnes a o Beině pozici jeho pravé ruky, bety smečky. Beatrix pomalu připravila situaci, jemně si Alfu připravila a nakonec po něm vyjela. I když měla určité pochyby, věřila že za zachovaní určitých podmínek, neporuší přísahu. Bude balancovat na hraně, ale neporuší. Přesvědčila o tom také Franka a dostala ho do postele. Ta vzala za své, když nezvládla Frankovu dalu podobu. V následujících dnech se však Beatrix její vztah s alfou. Do původní snahy ho jen ovládat příslibem další rozkoše se vetřeli city. Zamilovaná Bea se s Frankem rozhodla oddělit jejich vztah a smečku.
Přípravy na boj s Azlu jim přerušili vymahači výpalného, které rázně vyhodili. Sledovali je do skladu, kde si chtěli vyříkat věci s jejich šéfem. Situace nepopadla dobře. Frank ve vlčí podobě vešel do skladu a Bea ho po chvíli následovala. V lidské podobě upoutala pozornost střelců na střeše, skleněná okna se vysypala a Beu zasáhla smrtící palba. Její rozsáhlé hojivé schopnosti a Frank, který ji odtáhnul ji nakonec zachránili. Jak se postavila na nohy, vyrazila spolu s Chuckem a Frankem na střechu ve válečné podobě, kde rozervala na kusy střelce a dala jasné znamení mafii. Celá situace však vyhrotila nedobré vztahy alfy a mladé Agnes, která ho obvinila ze všeho co se ten večer stalo, i co si myslela že se stalo.

Beatrix Krasiky

Stíny betonové džungle khardix siren